Top Driver Co,.Ltd

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • چین Top Driver Co,.Ltd نمایه شرکت
  • چین Top Driver Co,.Ltd نمایه شرکت
  • چین Top Driver Co,.Ltd نمایه شرکت
  • چین Top Driver Co,.Ltd نمایه شرکت
  • چین Top Driver Co,.Ltd نمایه شرکت
  • چین Top Driver Co,.Ltd نمایه شرکت
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی
نوع کسب و کار: سازنده, شرکت تجاری
مارک های: راننده برتر
تعداد کارمندان: 100~120
فروش سالانه: 500000-800000
سال تاسیس: 2015
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
مشتریان خدمت می کنند: L'Oreal
معرفی

شرکت برتر راننده ، با مسئولیت محدود یک شرکت تابعه از شنژن Xingzhiyou Technology Co.ltd ، متخصص در بیوتکنولوژی است.

Top Driver یک شرکت ملی با تکنولوژی بالا است که بر استفاده از فناوری زیست شناسی مصنوعی برای ساخت کارخانه های سلول های میکروبی تمرکز دارد.

زیست شناسی مصنوعی یک فناوری مرزی مخل در زمینه علوم زندگی در قرن بیست و یکم است که منجر به سومین انقلاب در بیوتکنولوژی پس از انقلاب در زیست شناسی مولکولی و ژنومیک می شود.این موتور به عنوان موتور فن آوری نسل بعدی تولید زیست شناخته شده است و دریچه ای برای عصر جدید اقتصاد زیستی را باز می کند.زیست شناسی مصنوعی طیف گسترده ای از کاربردها را شامل می شود ، که بیش از 20 صنعت از جمله انرژی ، مواد جدید ، حفاظت از محیط زیست و بهداشت را شامل می شود.اندازه بازار طی 10-20 سال آینده به 4 تریلیون دلار آمریکا خواهد رسید.راننده برتر در تحقیق و توسعه و کاربرد زیست شناسی مصنوعی در زمینه بهداشت تمرکز دارد.ماموریت ما "دستیابی به زندگی بهتر با بیوتکنولوژی" است.

پرسنل اصلی تحقیق و توسعه این شرکت از م institutionsسسات تحقیقاتی مانند آکادمی علوم چین می آیند و به طور مشترک "مرکز تحقیق و توسعه مشترک صنعت زیستی" را با انستیتوی میکروبیولوژی آکادمی علوم چین تاسیس کردند تا به طور مشترک توسعه و کاربرد زیست شناسی مصنوعی را ارتقا دهند .

پرسنل تحقیق و توسعه رانندگان برتر برای انجام تحقیقات علمی ، جمع آوری منابع مختلف میکروبی در محیط فوق العاده به منطقه خالی از سکنه فلات Qinghai-Tibet Plateau ، دهانه کاستاریکا ، دهانه آتشفشانی زیردریایی اقیانوس هند و دیگر محیط های شدید سفر کرده اند. مجموعه کاملی از محیطهای شدید برای استفاده تجاری.پایگاه داده ژنوم میکروبی محیطی و کتابخانه موجودیت ، عناصر زیست شناسی مصنوعی فراوان و منحصر به فردی را برای توسعه زیست شناسی مصنوعی فراهم می کند.

تا به حال ، Top Driver ده ها ماده اولیه زیست فعال را با استفاده از فناوری زیست شناسی مصنوعی ، با تهیه مواد اولیه و راه حل های فنی برای بسیاری از شرکت های پیشرو داخلی و خارجی در زمینه های غذایی ، زیبایی و پزشکی ، با موفقیت توسعه داده است.

در آینده ، Top Driver خود را وقف استفاده از زیست شناسی مصنوعی برای طراحی ، توسعه و تجاری سازی تراشه های میکروبی دستیابی به موفقیت از طریق همکاری با طبیعت خواهد کرد.همراه با داده های بزرگ بیولوژیکی ، کارخانه سلول های میکروبی را هدایت می کند ، عناصر بهداشتی مورد نیاز بدن انسان را سفارشی می کند و ارزش فوق العاده ای برای سلامت انسان فراهم می کند.

تاریخ

در طول سالها ، ما برای ترویج و تحقق بخشیدن به مدرن سازی فروش پزشکی سخت تلاش کرده ایم و توانایی نوآوری مستقل کارکنان را به طور فعال پرورش داده و تقویت کرده ایم.بازسازی و به روز رسانی همه جانبه سایت اصلی کسب و کار ، امکانات و تجهیزات و مدیریت رایانه مدرن.به امید ایجاد مشارکت های طولانی مدت و کسب شهرت در بازار.
ما در حال افزایش مقیاس تجارت و مشتری در سراسر جهان هستیم.با شهرت خوب ما اعتماد مشتریان خود را جلب کرده ایم.این امر به نوسازی کشور ما و ارتقا the مبادلات اقتصادی و فنی با بقیه جهان کمک می کند.ما همچنین مشتاقانه منتظر ارتقا other دوستی با سایر کشورها و ایجاد تأثیر مثبت هستیم.
ما به گرمی امیدواریم که شما و ما با هم ، دست در دست هم ، یک آینده باشکوه ایجاد کنیم.

سرویس

سرویس:
1. هر گونه س withinال ظرف 24 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
2. تعهد به کیفیت ، عرضه و خدمات.
3. اکیداً در انتخاب مواد اولیه.
4. نصب شده / ODM موجود است.
5. قیمت مناسب و رقابتی ، زمان سربازی سریع.
6. نمونه ای برای ارزیابی و توسعه فرمولاسیون شما موجود است

تیم ما

ما بیش از 3 سال در این زمینه تیم تکنسین حرفه ای داریم ، مشتریان خوش آمدید از سراسر جهان به وب سایت ما مراجعه می کنند و در صورت نیاز به ما اطلاع می دهند ، ما مشتاقانه منتظر ارائه خدمات خوب به شما هستیم!

چین Top Driver Co,.Ltd نمایه شرکت 0